Dette nettstedet oppdateres ikke lengre. Du ser nå en arkivert versjon. This website is no longer being updated. You are viewing an archived version.

Document Actions

Associated participants

Else Nøst-Hegseth

NCFS ehe001@nfh.uit.no +47 77644523
Phytoplankton    

Harald Steen

NPI steen@npolar.no

+4779023341

Seabirds

Jørgen Berge

UNIS jorgen.berge@unis.no +4779023341 Zooplankton

Oliver Chastel

CEBC CNRS chastel@cebc.cnrs.fr  +33 5 49097837   Seabirds

Patrick Mayzaud

LOV mayzaud@obs-vlfr.fr

+33493763828

Zooplankton lipid

Margaux Noyon

LOV noyon@obs-vlfr.fr

+33493763810

Zooplankton lipid

Fanny Narcy

LOV and NPI narcy@obs-vlfr.fr +33493763810 Zooplankton lipid
Børge Moe NINA Borge.Moe@nina.no +4777750501 Seabirds

Abbreviations:

NCFS = Norwegian College of Fishery Science

NPI = Norwegian Polar Institute

UNIS = University Center in Svaldbard

CEBC = Centre d’Etudes Biologiques de Chizé

CNRS = Centre National de la Recherche Scientifique

LOV = Laboratoire Oceanology Villefranche