Dette nettstedet oppdateres ikke lengre. Du ser nå en arkivert versjon. This website is no longer being updated. You are viewing an archived version.

Document Actions

Master students and PhD students

Master students

Jannik Schultner NPI/UiT jannik@npolar.no

Seabird

Nina Seufarth NPI/Universität Greifswald

nam.seifert@gmail.com

Seabird

Andrea Angela Phiel Harms

NPI/UCA-Cadiz andrea.phiel@uca.es

Physical Oceanography

Anna Birgitta Ledang

GFI/UiB anna.birgitta.ledang@gfi.uib.no

Physical Oceanography

Ragnhild Lundmark  Daae GFI/UiB ragnild.lundmark.daee@gfi.uit.no

Physical Oceanography

Magdalene Langset  NTNU  magdall@stud.ntnu.no Seabirds
 Joâo Janeiro
UiB - Erasmus stipend
 Physical Oceanography
 Marius Årthun
 GFI/UiB/UNIS  Physical Oceanography


PhD students

 Sigurd Henrik Teigen GFI-UiB/UNIS  sigurdt@unis.no

Physical Oceanography

 Øyvind Knutsen GFI-UiB  Oyvind.Knutsen@gfi.uib.no

Physical Oceanography

 Fredrik Broms NPI/UiT

fredrik@npolar.no

Polar cod
 Jorg Welcker NPI/UiT jorg@npolar.no

Seabird